Rok szkolny 2012/2013

1 miejsce Zaneta gontarz

 

24 stycznia 2013 roku ogłoszono wyniki konkursu na maskę wenecką lub karnawałową. Konkurs odbył się w terminie od 3.12.2012r do 14.01.2013r. W konkursie udział wzięli uczniowie i pracownicy Zespołu Szkół Nr 21.

 Komisja sędziowska oceniała staranność, pomysł, formę wykonania i zgodność z tematem. Konkurs miał na celu rozwijanie umiejętności i kreatywności uczniów i pracowników szkoły, zaszczepienie zasad zdrowej rywalizacji, wymianę doświadczeń i promowanie idei konkursu, jako środka umożliwiającego uzewnętrznienie własnego potencjału. Wszystkie zgłoszone prace były wyjątkowe – sami oceńcie (galeria...).

 

 

DSC08184

 

 Samorząd Uczniowski zaprosił 27.03.2013r. na 3 godz. lekcyjnej przedstawicieli klas na dużą salę gimnastyczną do dekoracji świątecznej pisanki. Każda klasa otrzymała szablon a materiały do dekoracji zorganizowała we własnym zakresie. Prezentacja prac odbyła się na długiej przerwie. Wszystkie klasy chętnie wzięły udział we wspólnej zabawie, co zaowocowało pięknie i starannie wkonanymi pisankami.(galeria...)

 

 

 

 

 

 W czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego 2012/2013 ogłoszono wyniki konkursu fotograficznego. Konkurs przeprowadzony był w trzech kategoriach: „Warszawa – moje miasto”, „Muzyka w obiektywie”, „Natura”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów i pracowników szkoły. W wyniku głosowania przez portal internetowy największą ilość głosów oddano na zdjęcia wykonane przez panią Krystynę Szpocińską, Dominikę Dzieciątko uczennicę klasy 2LA i panią Katarzynę Dołbniak. Wszystkim uczestnikom Samorząd Uczniowski serdecznie gratuluje. (galeria...)

 

NASZA SZKOŁA

Menu

CERTYFIKATY

Go to top