Dnia 7 stycznia 2015r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z Anitą Włodarczyk - mistrzynią świata z 2009r. i Europy z 2012r. w rzucie młotem. Do Anity Włodarczyk należy aktualny rekord świata w rzucie młotem - 79,58 metrów, który ustanowiła podczas mityngu w Berlinie, 31 sierpnia 2014r.

Podczas spotkania z młodzieżą sportsmenka opowiadała o swojej drodze życiowej, zainteresowaniach i doświadczeniach oraz o codzienności sportowca. Uczniowie mieli okazję zadać pytania mistrzyni i "zmierzyć" się z młotem, który okazał się być prawdziwym wyzwaniem.

Anita Włodarczyk ukazała naszym uczniom piękno sportu ale też uświadomiła im, że wiąże się on z ogromnym wysiłkiem, poświęceniem i samodyscypliną.

Dziękujemy mistrzyni i życzymy dalszych sukcesów oraz nowych rekordów!

 

 

 

NASZA SZKOŁA

Menu
Go to top